شما در حال مشاهده‌ی پروفایل هستید. خروج

policy

1 مهر 1400

شرایط استفاده از خدمات پینوست به شرح زیر است و کاربر برای استفاده از این خدمات ملزم به پذیرش کلیه این شرایط و توافقات است:

 • پینوست یک محصول برخط (آنلاین) است که فرآیند سرمایه گذاری برای کاربران را تسهیل میکند.

 • کاربران برای استفاده از پینوست میبایست حداقل یک حساب بانکی مربوط به خود را معرفی کرده و شرایط احراز هویت مالکیت حساب را طی کند.

 • با معرفی هر حساب بانکی، کاربر مجوز برداشت پول از این حساب را مطابق کف و سقف اعلامی و همچنین الگوی زمانی برداشت را به پینوست میدهد.

 • پینوست بعد از برداشت پول از حساب کاربر، بدون واریز این وجه به حساب سایری، بر اساس نسبت هایی که کاربر قبلا در سامانه پینوست مشخص کرده است، نسبت به خرید صندوق های سرمایه گذاری اقدام میکند.

 • مشخصات صندوق های سرمایه گذاری، در بخش «صندوق های من» داشبورد کاربران قابل مشاهده و مدیریت است و هر کاربر می‌تواند بر حسب نیاز و شرایطی که برای سرمایه گذاری خود در نظر دارد، نسبت به فعال سازی این صندوق ها اقدام کند.

 • صندوق های سرمایه گذاری، حق تغییر قواعد، شرایط و تذکراتی که طبق آن‌ها پینوست خدمت‌رسانی می‌کند را محفوظ می‌دارد؛ این تغییرات شامل تغییرات مرتبط با استفاده از پینوست است و البته به این موارد محدود نیست.

 • کارمزد خدمات استفاده شده:

  به ازای هر بار انجام فرآیند سرمایه گذاری (برداشت از حساب کاربر و خرید و واریز صندوق های سرمایه گذاری) مبلغی به عنوان کارمزد پینوست از حساب کاربر برداشت میشود. این مبلغ مستقیم به حساب پینوست واریز شده و متعلق به پینوست خواهد بود.

 • لینک به سایت‌ ثالث

  پینوست ممکن است شامل لینک‌هایی به سایر سایت‌ها باشد (تحت عنوان «سایت‌ لینک‌شده»). سایت‌های لینک‌شده تحت کنترل پینوست نیستند و مسئول محتوای هیچ یک از سایت‌های لینک‌شده نیست. پینوست مسئولیتی در قبال درآمدزایی اینترنتی یا هرگونه انتقال دریافت‌شده توسط سایت‌های لینک‌شده ندارد. پینوست، تنها به‌منظور تسهیل امر، این لینک‌ها را برای شما فراهم می‌کند و ثبت لینک‌ها در سایت به‌منزله تایید آن سایت یا تایید امور مرتبط با گردانندگان آن‌ها توسط پینوست نیست.

 • ممنوعیت استفاده غیرقانونی

  به‌عنوان یکی ازشرایط استفاده، شما به پینوست ضمانت می‌دهید که از پینوست به منظور کاربردهای غیرقانونی یا منع‌شده توسط قواعد، شرایط و تذکرات به کار نخواهید برد. شما مجاز نخواهید بود که پینوست را در مسیری که ممکن است منجر به تخریب، از کار افتادن، بالا رفتن ترافیک بیش از حد یا آسیب‌رسانی به پایگاه های داده پینوست شود و یا با استفاده دیگر اعضا از پینوست تداخل داشته باشد، به کار ببرید. شما مجاز به دست‌یابی یا تلاش برای دست‌یابی به مطالب و اطلاعات از طریق مسیرهایی که عمدا از جانب پینوست برای چنین امری تعبیه نشده، نیستید.

 • پینوست در هر زمانی حق افشای هرنوع اطلاعات ضروری‌ به منظور اقناع قوانین پذیرفته‌شده، رویه‌ها، فرایندهای قانونی یا درخواست‌های دولتی و یا به منظور ویرایش، ممانعت از پست کردن و یا حذف هرگونه اطلاعات و مطلبی را ـ به‌طور کلی یا جزیی ـ بنا بر صلاح‌دید خود برای خود محفوظ می‌دارد.

 • مطالب بارگذاری‌شده در پینوست، ممکن است تحت محدودیت‌هایی برای استفاده، بازتولید و/یا انتشار باشند. در صورت دانلود این مطالب، شما در رعایت این محدودیت‌ها مسئول هستید.

 • با انتشار، بارگذاری، ورود، فراهم کردن و تایید تاییدات‌تان، شما ضمانت و هم‌چنین ابراز می‌کنید که مالکیت یا اختیار تمامی حقوق مربوط به تاییدات خود (شامل ـ بدون حصر موارد ـ تمامی حقوق لازم به منظور فراهم کردن، انتشار، بارگذاری، ورود و تایید تاییدات‌تان) را که در این بخش یاد شده، را عهده‌دار هستید.

 • سلب مسئولیت

  اطلاعات، نرم‌افزار، تولیدات، و خدماتی که در پایگاه اینترنتی صندوق سرمایه گذاری دوم اکسیر فارابی موجود یا قابل دسترسی است ممکن است شامل اشکالات لبی و تایپی باشد. در این باب، تغییرات به‌طور دوره‌ای افزوده خواهد شد. صندوق سرمایه گذاری دوم اکسیر فارابی و/یا پشتیبانان آن ممکن است به‌سازی‌ها و/یا تغییراتی در پایگاه اینترنتی صندوق سرمایه گذاری دوم اکسیر فارابی در هر زمانی ایجاد کنند. پیش‌نهادهای دریافت‌شده از طریق پایگاه اینترنتی صندوق سرمایه گذاری دوم اکسیر فارابی نمی‌بایست در تصمیمات مالی، حقوقی، درمانی و شخصی مورد اتکا قرار گیرند و لازم است به منظور دریافت پیش‌نهادهای خاص و متناسب با وضعیت خود، با افراد متخصص و مناسب مشورت کنید.

 • فسخ/تحدید دست‌رسی

  پینوست به صلاح‌دید خود حق فسخ دسترسی شما به خدمات مرتبط یا هر بخش وابسته به آن را در هر زمانی ـ بدون اعلان قبلی ـ برای خود محفوظ می‌دارد. عمومی تا حد نهایی‌ای که توسط قانون مجاز شمرده شده است، این توافق‌نامه توسط قانون جرائم رایانه ای جمهوری اسلامی ایران کنترل می‌شود و شما در این‌جا نسبت به این‌که در نزاع‌های برآمده و مرتبط با استفاده از پینوست به حوزه دادرسی دادگاه‌ها مراجعه شود، اعلام رضایت می‌کنید.

 • استفاده پینوست در هر حوزه قضایی که به مواد یادشده در این متن (شامل ـ بدون حصر موارد ـ همین بند) تاثیر نمی‌دهد، تایید نشده است.

 • شما موافقت می‌کند که به موجب توافق حاصله در استفاده از پینوست، هیچ‌گونه معامله مشترک، هم‌کاری، استخدام یا رابطه نمایندگی بین شما و پینوست وجود ندارد.

 • اجرای این توافق‌نامه از جانب پینوست موقوف است به قوانین موجود و فرایند‌های قانونی کشورجمهوری اسلامی ایران و هیچ بند موجود در این توافق‌نامه برداشت‌کننده حق پینوست برای برآورده کردن درخواست‌های اجبار قانونی، دادگاهی و دولتی و یا الزامات مرتبط با استفاده شما از پینوست و یا اطلاعات مرتبط با آن استفاده که توسط پینوست فراهم‌ یا گردآوری شده، نیست.

 • اگر مشخص شد که بخشی از این توافق‌نامه (مثل سلب ضمانت‌ها یا تحدید مسئولیت‌ها) غیرمعتبر است یا با قوانین اعمال‌شدنی در تعارض است، ماده غیرقابل اجرا و غیرمعتبر، توسط یک ماده معتبر و قابل‌اجرا که بیش‌ترین هماهنگی با ماده اصلی را دارد، لغو می‌شود و بقیه توافق‌نامه نافذ باقی خواهد ماند.

 • به جز مواردی که در این‌جا مشخص شده، این توافق‌نامه تمام توافقات میان کاربر و پینوست را شامل می‌شود و تمام توافقات هم‌زمان یا قبلی مرتبط با این سامانه ـ اعم از الکترونیکی، شفاهی و کتبی ـ میان کاربر و پینوست را ملغی می‌کند. یک نسخه‌ چاپ‌شده از این توافق‌نامه و تمام تذکرات بیان‌شده در قالب الکترونیکی، در اقدامات اداری و حقوقی مرتبط با این توافق‌نامه به همان شیوه‌ای مورد قبول خواهد بود که سایر مدارک کسب و کار به‌ صورت چاپ‌شده تولید و نگه‌داری می‌شوند.

 • کپی‌رایت و تذکرات مرتبط به علامت تجاری:

  تمام حقوق خدمات و محتواهای استفاده شده در پینوست برای شرکت سها سرمایه هوشمند آینده محفوظ است.

  نام‌های شرکت‌های واقعی و هم‌چنین محصولاتی که در این‌جا ذکر شد، ممکن است جزو علائم تجاری مربوط به صاحبان‌شان باشد.

  تمام حقوقی که صریحا اعطا نشده، محفوظ است.